W STUDIO FIZJO4FAMILY oferuję Tobie:
TRENINGI PERSONALNE
Jeśli poszukujesz zajęć dostosowanych do Twojego planu dnia, potrzebujesz indywidualnego planu działania to zapisz się na trening personalny!
Niewątpliwą zaletą takiej formy pracy z ciałem jest dostosowanie trudności, tempa i czasu trwania zajęć dokładnie do Twoich potrzeb.

TRENINGI W MAŁYCH GRUPACH
To oferta dla Ciebie i Twoich znajomych.
Jeśli w swoim gronie czujecie się znakomicie, wspólny trening motywuje Was do dalszego działania, macie wspólnie określone cele to taki trening da Wam niesamowity komfort pracy.
Tutaj również dostosujesz godzinę, częstotliwość oraz formę zajęć do Waszych potrzeb.

TRENINGI GRUPOWE
Zajęcia grupowe odbywają się w godzinach porannych oraz wieczornych, w grupach początkujących i zaawansowanych. Są to zajęcia głównie prozdrowotne, choć nie brakuje również bardziej intensywnych form ruchu.

TWÓJ TRENING W STUDIO FIZJO4FAMILY
Jeśli Twoja świadomość ciała oraz doświadczenie w treningach pozwala Tobie na samodzielne praktykowanie, to zapraszam Ciebie do przestrzeni STUDIA, w której znajdziesz salę z lustrami, maty, koce, odpowiedni sprzęt do ćwiczeń, strefę wypoczynku… 
Na indywidualną prośbę dopasujemy studio do Twoich potrzeb, tak byś samodzielnie lub w gronie bliskich znajomych czuł się komfortowo podczas ćwiczeń.

SPOTKAJMY SIĘ W STUDIO FIZJO4FAMILY…
To oferta skrojona na miarę i potrzeby Twoje i Twoich znajomych… 
Wspólny trening, masaże, zaproszenie gościa specjalnego w ramach: urodzin, imienin, dnia kobiet, wyjątkowego prezentu, spotkania z bliskimi osobami… to wszystko jest możliwe do zrealizowania w przestrzeni STUDIA. 
Jedyne ograniczenie to Twoja wyobraźnia…

_____

W STUDIO FIZJO4FAMILY można skorzystać z różnorodnych form zajęć:
▪ ZDROWY KRĘGOSŁUP
Zajęcia prozdrowotne zawierające ćwiczenia wzmacniające i poprawiające ruchomość kręgosłupa. To trening skoncentrowany na profilaktyce bólów kręgosłupa, utrzymaniu prawidłowej postawy ciała oraz wyrównywaniu powstających napięć mięśniowych.
▪ STRETCHING
To spokojne zajęcia na matach łączące rozciąganie i relaks. Ich celem jest zwiększenie ruchomości stawów, poprawienie elastyczność mięśni oraz eliminacja nadmiernych napięć.
▪ BODYART
To system ćwiczeń będących połączeniem jogi, ćwiczeń rehabilitacyjnych i oddychania. Szybkie i dynamiczne ruchy są poprzeplatane z pozycjami statycznymi. Trening zapewnia harmonię ciała oraz umysłu. 
BODYART oznacza sztukę ciała.
▪ PILATES
To system ćwiczeń opracowany przez Josepha Pilatesa, obejmujący harmonijną współpracę umysłu i ciała, jako skuteczny sposób na płaski brzuch, mocniejsze plecy i szczupłą sylwetkę. Pomaga przywrócić naturalną równowagę oraz prawidłową funkcję organów wewnętrznych.
▪ TRX
To ćwiczenia z masą własnego ciała, do których wykorzystuje się specjalny zestaw regulowanych pasów. Dzięki TRX równomiernie rozbudujesz oraz wzmocnisz mięśnie bez obciążania stawów i kręgosłupa.
▪ TRENING Z PIŁKAMI
To trening, dzięki któremu angażowane są do pracy nie tylko mięśnie brzucha, dna miednicy, ud, ramion czy nawet głowy, ale także mięśnie głębokie, czyli odpowiedzialne za utrzymywanie równowagi i prawidłowej postawy.
▪ TRENING Z TAŚMAMI
To trening, który daje wymierne efekty w postaci przyrostu siły mięśniowej, wytrzymałości oraz zachowania balansu mięśniowego. W przeciwieństwie do maszyn na siłowni pozwalają na uzyskanie pełniejszego zakresu ruchu. Wszechstronne umocowanie taśmy umożliwia tworzenie oporu we wszystkich kierunkach, a dzięki regulowaniu kąta ruchu – ćwiczenia przypominają funkcjonalne wzorce, które naśladują codzienne czynności.
▪ TRENING ZE SLIDAMI
To trening wzmacniający, opierający się głównie na ćwiczeniach w poślizgu. Podkładki umożliwiają głównie pracę z ciężarem własnego ciała, pomagają zwiększyć płynność, kontrolę oraz stabilizację ruchu.
▪ TRENING INTERWAŁOWY
Są to dość intensywne ćwiczenia, które wykonuje się w rundach, tak zwanych interwałach, pomiędzy którymi wprowadzane są lżejsze ćwiczenia, na przykład marsz albo trucht. Podczas treningu interwałowego nie ma przerw między ćwiczeniami. 
▪ TRENING OBWODOWY
To trening o dużej intensywności. Składa się z kilku stacji, na których wykonuje się poszczególne ćwiczenia w określonej kolejności i w określonym czasie. Na każdej stacji uczestnik spędza maksymalnie minutę, a pomiędzy stacjami ma około 10 sekund na przejście i odpoczynek. Trening ten angażuje do pracy całe ciało.
Back to Top